WNUT 14MMX1.5-21MM F150 30BX
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
WNUT 14MMX1.5-21MM F150 30BX
Product Code: A-LM030-14-30
14mm x 1.5 Thread • 21 mm Hex. Nut, Chrome Surface Treatment. Overall Length 54mm. LM030 Series. 30 per Box
  • Stock code : STOCK
You May Also Be Interested In
1/2 SD IMP WRCH W/2 IN EXT ANV
13PC 1/2 DR SAE DEEP SKT SET
1/2IN 20V CORDLESS IMPACT 2BAT KIT EXT.ANVIL