L.B.SWIVEL VLV-TRJ-4000-24
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
L.B.SWIVEL VLV-TRJ-4000-24
Product Code: J-4000-24
Dill Large Bore Swivel Valve - TRJ-4000-24. For use with TRSP-2 Tubeless Spud. Brass Tube Construction. Vertical Height 1-5/64" (27mm), Angle Bend 90 Degree, Horizontal Length 24" (607mm) TR# J-4000-24