L.B.SWIVEL VLV-TRJ-4000-24
Appuyez deux fois et maintenez enfoncer pour un gros plan.
Passer en survol l'image pour zoomer.
L.B.SWIVEL VLV-TRJ-4000-24
Code de produit : J-4000-24
Dill Large Bore Swivel Valve - TRJ-4000-24. For use with TRSP-2 Tubeless Spud. Brass Tube Construction. Vertical Height 1-5/64" (27mm), Angle Bend 90 Degree, Horizontal Length 24" (607mm) TR# J-4000-24